sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Príbehy

Home / Príbehy

Príbehy

  • icon-fb
  • icon-google
  • icon-youtube

Duša dieťaťa je ako čistý list papiera. Ako nepopísaná strana zázračnej knihy, čakajúca na rozprávku. Rukopisom rodičovskej lásky by sme si priali do nej zaznamenávať všetku lásku, šťastie, múdrosť, dobro a krásu tohto sveta. No sme len ľudia a pod vplyvom rôznych životných situácií sa aj nám občas zachveje ruka, rozpije atrament, ba nechtiac pritrafí sa aj machuľa v podobe strachu, smútku, či mlčania.

V rodičovskom príbehu sa stávame hrdinami  objavujúcimi úprimnú detskú radosť a naplnenie šťastného života svojich detí. Deti k nám dokonca nahliadajú ako k svojim hrdinom a my ich v tom príbehu ako hrdinovia, denne  utvrdzujeme. Hovoríme čo je dobré a čo zlé, čo sa patrí a čo nie, učíme ich prežiť v systéme našich hodnôt a vytvárame im podnetné prostredie pre šťastný a napĺňajúci život. Ako najdôležitejší hrdinovia v ich príbehu si prajeme, aby bolo všetko jednoduché, krásne a bez komplikácií.  Cez objavovanie sa stretávame aj s neúspechom, hnevom, žiaľom a často nepoznanými nástrahami. Naše skúsenosti sú naši spojenci , priatelia a učitelia nastavujúci nám svoje zrkadlo múdrosti. Žijeme život vo vlnách. Za každou vlnou neúspechu, nás nové poznanie môže vyniesť na nový vrchol, z ktorého uvidíme nové dovtedy nepoznané pohľady.

error: Obsah je chránený!