sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Knihy

Home / Knihy

Knihy

  • icon-fb
  • icon-google
  • icon-youtube

Rozprávka. V čom nás obohacuje? Skúste sa posunúť v čase a byť opäť dieťaťom. Ponoriť sa do ríše zázrakov, fantázií, kde sa nemožné stáva skutočnosťou. V rozprávkach sa stávame hrdinami, plníme si sny, napĺňame túžby. Ktorú rozprávku ste si ako dieťa obľúbili? Prečo to tak bolo? Ktorý hrdina vás zaujal a prečo? Vaše odpovede vám odhalia mnoho z vašich túžob, očakávaní.

Rozprávky nám pomáhajú v ťažkých chvíľach, ukazujú ako dobro zvíťazí nad zlom, rozvíjajú morálne zásady, odhaľujú dôsledky nesprávneho konania. Zlo býva potrestané. Ak by sme ostali v tejto rovine dobro by sa znásobovalo. Ale raz deti vyrastú tak ako sme vyrástli my. Nevieme zmeniť všetko, veľa však vieme ovplyvniť našou výchovou, prístupom k deťom, vzorom, ktorým pre deti sme.  Formovaním postojov, prácou s príbehmi a hľadaním šťastných koncov rozvíjame potenciál detí a  odhaľujeme ich vnútorný svet túžob. Dotýkame sa skrytých svetov. Je to investícia, ktorá sa bezpochyby oplatí a ktorá má zaručene šťastný koniec. Dovoľte nám prispieť k vášmu bádaniu i našimi rozprávkami.

    No posts were found.

error: Obsah je chránený!